فلزیاب تصویری

نمایندگی فلزیاب در اصفهان

Share This Post

سیستم های تصویری با نام هایی مانند اسکنر تصویری، فلزیاب تصویری، گنج یاب تصویری، اسکنر مغناطیسی، اسکنر GPR و … در بازار به فروش می رسد. البته مدل های مختلفی از این دستگاه ها با کیفیت و کارایی متفاوت در بازار وجود دارد. . وجود دارد، بنابراین قبل از خرید از کجا و چه نوع اسکنر می‌خرید آگاه باشید.

فهرست ها

فلزیاب تصویری

 

بهترین فلزیاب های تصویری که ردیاب های حرفه ای برای شناسایی اهداف استفاده می کنند، اسکنرهای مغناطیس سنج هستند که از حسگرهای مغناطیس سنج پیشرفته برای شناسایی و اسکن ( حفره ها و حفره ها تونل ها، راهروها، اتاق ها، قبرها، گودال ها، خاک ماسه و غیره) استفاده می شود. و فلزات مغناطیسی و میدان های یونیزه شده از وجود فلزات باستانی مدفون در زیر زمین سود می برند.

این سنسورها بر اساس خاصیت مغناطیسی زمین کار می کنند و با توجه به برنامه های تعبیه شده در آن، اختلاف میدان مغناطیسی اطراف را به دست می آورند و نتایج آنالیز را به روش های مختلف مانند اعداد، گرافیک، بوق و تصاویر ارائه می کنند می دهند. اپراتور، داده شده، اپراتور همچنین می تواند این اطلاعات را در نرم افزارهای خاص مانند نرم افزار تجسم تجزیه و تحلیل کند. برای درک بهتر اسکن ها لازم است کار با این نرم افزارها را به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

عمق فلزیاب تصویری در اکتشاف:

 

بعد از ردیاب های انتنی ، فلزیاب های تصویری بیشترین عمق را به کاوشگران می دهند. عمق اسکنر مغناطیس سنج به تعداد و نوع سنسورهای استفاده شده بستگی دارد. البته تعداد سنسورها علاوه بر عمق بر کیفیت تصاویر خروجی نیز تاثیر می گذارد. نوع خاک، ارتفاعات و غیره در عمق نهایی دستگاه نیز موثر هستند، اما به طور معمول می توانید تا ۲۵ متر را با اسکنر کاوش کنید.

فلزیاب تصویری نحوه اسکن با اسکنر مغناطیس سنج:

 

هر دستگاه فلزیاب ویدیویی حرفه ای ویژگی های خاص خود را دارد که اپراتور می تواند از آنها برای افزایش میزان موفقیت خود استفاده کند. اما به طور کلی حالت های اسکن دستگاه  شامل موارد زیر می باشد.

  • G.S اسکن خطی
  • F.S اسکن کامل یا اسکن چند خطی
  • MAN اسکن دستی
  • LIVE حالت ضبط ویدیوی زنده
  •  

نحوه اسکن با فلزیاب تصویری

 

برای تهیه یک اسکن اصولی و حرفه ای از محیط باید کار با اسکنرها را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و همچنین در مشاهده نرم افزارها مسلط باشید تا بتوانید بهترین اسکن را هنگام آماده شدن برای اسکن داشته باشید. زیرا بدون دانش فنی نمی توان با اسکنر به نتیجه دلخواه رسید. در صورت نیاز به آموزش در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

بهترین فلزیاب تصویری:

 

اسکنرهای مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. عمق نفوذ و کیفیت اسکن انجام شده توسط اسکنر به تعداد و کیفیت سنسورهای استفاده شده بستگی دارد. البته خروجی نهایی اسکنرها به نحوه برنامه ریزی آی سی ها نیز مربوط می شود، بنابراین اسکنرهای ارائه شده توسط شرکت های مختلف کارایی متفاوتی دارند. سنسورهای مغناطیس سنج مورد استفاده در اسکنرها بسته به مدل آنها کیفیت متفاوتی دارند.

فلزیاب تصویری چیست؟

 

این دستگاهی است که علاوه بر قابلیت شناسایی فلز، قابلیت اسکن و ارائه تصویر از فلز مورد نظر را دارد و فقط شکل تقریبی فلز را نشان می دهد.

این دستگاه چگونه کار می کنند؟

 

این سیستم ها با تجزیه و تحلیل سیگنال های دریافتی، شکل تقریبی هدف، عمق و ابعاد آن را در قالب تصاویر سه بعدی در اختیار کاوشگر قرار می دهند.

عمق نفوذ اسکنر تصویر چقدر است؟

 

حداکثر عمق قابل کاوش توسط فلزیاب تصویری ۲۵ متر است و تعداد سنسورها و کیفیت ها تاثیر مستقیمی بر این عمق دارد.

www.goharfelezyab.com

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch