کاربرد فلزیاب ها

 • مصارف نظامی از جمله خنثی سازی میدان های مین و…
 • اهداف امنیتی در فرودگاه ها، درب های ورود و خروج، دادگاه ها، زندان ها و… جهت تشخیص انواع سلاح های سرد و گرم
 • اهداف باستان شناسی
 • در صنعت تغذیه جهت یافتن فلزات سنگین و یا صنایع بسته بندی و نیز در صنایع مختلف دیگر از جمله فرش ماشینی و چوب بری
 • معادن و کاربرد های مشابه ان
 • یافتن لوله های انتقال نفت، گاز و…
 • ردیابی سیم های عبوری در دیوارها و…
 • اهداف تفریحی و سرگرمی
 • درگاه های ورود و خروج فروشگاه های بزرگ جهت کنترل خروج اجناس
 • ربات هایی که با اهداف خاص ساخته و طراحی می شوند
 • فلزیاب های قابل حملی که اندازه های بزرگتری دارند، توسط باستان شناسان و کسانی که به دنبال گنج های پنهان تاریخی می گردند جهت یافتن جواهرات، سکه ها یا هر چیز فلزی با ارزش دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

 دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب یکی از ابزارهای کاربردی بوده که در چند سال اخیر استقبال بی نظیری از آن شده است ، به همین منظور در این مقاله با در نظر گرفتن امکانات و واقعیت ها در مورد انواع فلزیاب ، موضوعاتی را بیان خواهیم کرد که مناسب برای افرادی باشد که در حال تحقیق برای خرید دستگاه فلزیاب هستند یا یک دستگاه را از قبل خریداری کرده اند و در مورد آن سوالاتی برایشان پیش آمده است.

metal detector

نقطه زن

وسیله ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی یا گم شده درون زمین،دیواریا اجسام دیگر به کار گرفته میشود.زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد شدت مبدان مغناطیسی تغییر کرده،دستگاه فلزیاب با این تغیرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار و اطلاع میدهد.

اسکنر

سیستم های که دارای سنسور و یا سوپر سنسور میباشند .این سیستم ها میتوانند گاز یا به اصطلح یون طلا را در اعماق بسیار پایین از لحاظ  فلزیابی جستجو کنند و واکنش نشان بدهد این واکنش ها به صورت دیجیتال تصویری که بستگی به نوع سنسور دارد.

ردیاب

سیستم های آنتنی با بهترین روش جهت کشف فلزات و مواد معدنی طراحی شده اند. استفاده از این سیستم ها بسیار راحت و آسان میباشد.سبک و کم حجم هستند و چون از جهت ردیابی در مناطق وسیع دارای برد نسبتا خوبی هستند

ts 8000
TW200
LRL 5000

گوهر باستان

 

شرکت گوهرباستان سالهاست در کنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدماترا دارد.گوهرباستان یکی از بزرگترین شرکت های خاورمیانه در زمینه واردات،تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد.این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود میتواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ایی که به سیستم کاری خود مرتبط می باشد. 

شرکت گوهر باستان با ارائه مشاوره و فروش و تعمیرو ارتقا و معاوضه انواع فلزیاب ارسال کاتالوگ رایگان در زمینه محصولات فلزیاب،طلایاب،گنجیاب،تاسیساتی زمین شناسی و معدن یابی با تکنولوژی کشورهای پیشتاز آماده خدمت رسانی در تمام نقاط ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت

با خرید از شرکت گوهرباستان تا سقف ۵۰% برای هر محصول در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید .

 

آموزش رایگان

تمام محصولات شرکت گوهرباستان در هنگام تحویل ، آموزش و تست خواهد شد.همچنین خریداران عزیز میتوانند تا زمان آموزش کامل ، با دستگاه فلزیاب در حضور مهندسین تمرین و سوالات خود را مطرح نمایند تا زمانی که اپراتور شوند.

 

تکنولوژی روز دنیا

تجهیزات گوهرباستان با قطعات و کارکرد فوق العاده